НачалоНовиниОкончателно: HTC Desire HD няма да получи ъпдейт до Ice Cream Sandwich

Окончателно: HTC Desire HD няма да получи ъпдейт до Ice Cream Sandwich

2555
Написана от  nixanbal 21 юли 2012
											
Окончателно: HTC Desire HD няма да получи ъпдейт до Ice Cream Sandwich

Страхотната сага покрай ъпдейта на HTC Desire HD продължи твърде дълго, но собствениците на смартфона може би днес ще получат окончателното решение, макар и новините да не са добри. След като първо канадският оператор Telus отписа смартфона от списъка с модели, подлежащи на актуализация до Android 4.0, HTC коментира за сайта Android Central, че работата по ъпдейта всъщност продължава по план. Днес обаче имаме нова информация, този път от официалния блог на HTC, където пише, че Desire HD в крайна сметка няма да получи Ice Cream Sandwich.

Моделът е зачеркнат от списъка със смартфони, очакващи ъпдейт, а под публикацията HTC са оставили следното съобщение:

"След продължителни тестове установихме, че настоящата версия на HTC Sense с Android осигурява на потребителите най-доброто изживяване от HTC Desire HD. Когато преглеждаме нови софтуерни версии, взимаме под внимание различни фактори, но в крайна сметка потребителското изживяване от продукта е от решаващо значение. Извиняваме се, ако тази промяна е причинила объркване у потребителите ни."

Въпреки че тази история с "има ъпдейт - няма ъпдейт" вече изглежда забавно, на собствениците на смартфона едва ли им е до смях. И все пак ако актуализацията до Ice Cream Sandwich би направила Desire HD по-бавен и циклещ, наистина е по-добре ъпдейт да няма. Такава е логиката и на Motorola, които оставиха почти всички свои смартфони на Android 2.3.

Достъпният Redmi Note 13 предлага по-ярък дисплей, нова камера и още ключови подобрения

Redmi Note 13 е един от най-достъпните смартфони на Xiaomi, но това не означава, че е хардуерно ощетен. Напротив. За…

Блог за телекомуникации и нови технологии; новини, ревюта и видео на български

Social buttons

facebook-footer 
twitter-footer
youtube-footer