В сайта на Yettel са публикувани оферти за смарт часовниците Apple Watch 7 и Apple Watch SE, които сега се предлагат в LTE версия.

Чрез услугата multiSIM клиентите на Yettel с абонамент за мобилен план с минути и мегабайти ще могат да дублират същия и върху смарт часовника, използвайки неговата eSIM функционалност. Така през Apple Watch ще могат да се провеждат разговори и да се използват приложения с нужда от интернет връзка, без задължително часовникът да е свързан с iPhone.

От Yettel обявиха, че всеки нов клиент, активирал услугата multiSIM в периода 17 юни - 31 декември 2022 г., ще я използва безплатно за първите 6 месеца. След това важи стандартната месечна такса на multiSIM от 4.99 лв., които се прибавят към тарифния план.
На този етап поне изглежда не се предлага възможност Apple Watch с LTE да се използва със самостоятелен тарифен план.
До момента Yettel поддържаше услугата multiSIM само за смарт часовници на Huawei и Samsung.
Подробности вижте в сайта на Yettel https://www.yettel.bg/apple-watch-7-cellular-modeli?slider-2



