Бивш кадър на Мтел и БТК е новият главен изпълнителен директор на LTE оператора Макс
Нейчо Величков е новият главен изпълнителен директор на 4G LTE оператора Макс. Той ще поеме поста от Питър Ковел, който остава съветник на компанията и на своя наследник.
Нейчо Величков започва кариерата си от Мтел, а след това е работил в БТК (2004-2008, директор “Корпоративни продажби” и групов директор “Бизнес пазари”), ArmenTel (арменският клон на VimpelCom, 2009-2010) и консултантската компания Inventive Consult в Хонг Конг (2011-2015).
В момента Макс осигурява достъп до 4G LTE услуги на 50% от градското население в страната (по данни на телекома), въпреки че мрежата му се простира едва върху 15 града и курортни населени места в България.
Би трябвало в близко бъдеще да видим и първите гласови услуги от Макс.
Линкът е копиран