Motorola организира регионално събитие през септември

Motorola разпрати покани до медиите за събитие в средата на септември, което ще се проведе в съседна Румъния. Не се посочва какво ще видим там, но се очаква компанията да покаже всички свои нови модели смартфони, а може би и задаващия се Moto X4. 

Събитието ще се състои на 12-13 септември в Букурещ и вероятно става въпрос за регионално представяне на новите модели Moto пред медии.

Аз също ще бъда там и ще ви запозная с всички нови неща в снимки и видео. Надявам се да видя най-после флагмана Moto Z2 Force Edition, а дотогава би трябвало да бъде представен и Moto X4, който също ще има двойна камера. 

Линкът е копиран