НачалоНовиниMotorola Razr 50 Ultra може да предлага две 50 МР камери и Snapdragon 8s Gen 3

Motorola Razr 50 Ultra може да предлага две 50 МР камери и Snapdragon 8s Gen 3

1319
Написана от  nixanbal 13 май 2024
											
Motorola Razr 50 Ultra може да предлага две 50 МР камери и Snapdragon 8s Gen 3

След като миналата година Motorola представи сгъваемия си Razr 40 Ultra на 1 юни, скоро се задава премиерата на неговия наследник. Информация от достоверен източник разкрива спецификациите на устройството, според които Razr 50 Ultra ще предлага двойна 50 МР камера и чипсет Snapdragon 8s Gen 3. 

Motorola Razr 50 Ultra ще разполага с познатите 3.6" външен и 6.9" сгъваем дисплеи, но извън това се очакват някои промени. 

На капачето на телефона ще има 50 МР основна камера и 50 МР телефото за 2х оптичен зуум, докато предната камера в сгъваемия дисплей ще бъде с 32 МР резолюция. 

Razr

Конфигурацията също ще претърпи промени, но отново няма да използва най-висок клас процесор. Вместо това Motorola ще разчита на Snapdragon 8s Gen 3, който използва също за Edge 50 Ultra и който е нещо като олекотена версия на Snapdragon 8 Gen 3. Вградената памет ще бъде 256 GB, а оперативната - 12 GB. Батерията ще бъде увеличена от 3800 mAh на 4000 mAh, като ще се поддържа и безжично зареждане. 

Смартфонът ще има eSIM функционалност, защита от вода IPX8, скенер за пръстови отпечатъци и отключване чрез сканиране на лицето. 

Очаква се Razr 50 Ultra да бъде наличен в цветовете Midnight Blue, Spring Green и Hot Pink и да струва в Европа около 1200 евро (колкото предходния Razr 40 Ultra), а в САЩ цената преди данъци да бъде $999. Отвъд океана смартфонът ще се предлага под името Razr+ 2024. 

Ревю на Apple Watch Ultra 2

Аз съм от хората, които винаги са отказвали да носят смарт часовник на китката си, защото просто не откривах достатъчно…

Блог за телекомуникации и нови технологии; новини, ревюта и видео на български

Social buttons

facebook-footer 
twitter-footer
youtube-footer