От изображенията, споделени от @evleaks, става ясно, че Motorola Razr Fold ще се предлага поне в два цвята - черно и бежово, като и двата са с различно покритие на задния панел.

Вижда се тройна основна камера, която ще включва обектив с широк, ултраширок и перископен телефото обектив. Ще има и две селфи камери в двата дисплея.


Едно от изображенията разкрива, че Razr Fold ще позволява писане със стилус върху сгъваемия дисплей, а корпусът изглежда сравнително тънък, откъдето вероятно идва и позиционирането като Razr. От друга страна квадратната плочка с камерите напомня на по-бюджетните модели на марката.


Все още не е ясно кога притежаваната от Lenovo компания ще лансира първия си голям сгъваем смартфон.



