Nokia се шегува с размазаните селфита на Елън от вечерта на Оскарите

Шумът покрай Оскарите вече започва да утихва, но суматохата около поредицата селфита на Елън Дедженеръс в Twitter продължава да вълнува интернет. И Nokia. Финландците, които се славят с най-добрите камерафони на пазара, решиха да захапят водещата за ниското качество на направените със Samsung Galaxy Note 3 кадри...

Въпреки че иначе Елън ползва iPhone, на сцената на Оскарите се заиграваше с Galaxy Note 3, с който направи и прочутото селфи заедно с куп от звездите на първите редове. Тази спонсорирана от Samsung идея беше определена като една от най-успешните рекламни кампании на корейците.  

Един от сценичните автопортрети на Елън обаче се оказа доста размазан и Nokia реши да се пошегува на гърба на Samsung като пусна туит към водещата.

Всъщност кадърът вероятно щеше да се получи по същия начин, с който и камерафон да беше направен, тъй като очевидно беше заснет в движение. А при такива условия дори основните камери на много смартфони не дават добри резултати. 

Линкът е копиран