Оператор потвърди, че ще продава Samsung Galaxy S6 и разкри ясно негово изображение
"Имаше ли изобщо съмнение? Разбира се, че T-Mobile ще продава The Next Big Thing!", заяви в Twitter главният изпълнителен директор на оператора, споделяйки линк към страница за записвания интереса към новия Galaxy S6. А на тази страница ни посреща най-ясното до момента изображение на версията с извит дисплей Galaxy S6 Edge.
Въпреки че идеята на по-горния кадър е да бъде само тийзър, за феновете всъщност е доста сериозно разкриване на дизайна и потвърждение на всичко, което видяхме дотук.
Was there even a question? Of course @TMobile will carry The Next Big Thing! http://t.co/st6K7weXXz
— John Legere (@JohnLegere) February 23, 2015
Металната рамка, извитият към страните дисплей, изнесеният отдясно бутон за включване, хоум бутонът под екрана – всичко това личи от споделения от T-Mobile сайт.

Колкото до така чакания метален корпус – Samsung потвърди за него в последния тийзър за Galaxy S6.
Очаквайте в nixanbal.com включване на живо от премиерата на Galaxy S6, която ще се състои вечерта на 1 март в Барселона!