През 2024 г. Revolut получи оценка от 45 милиарда долара, банков лиценз в Обединеното кралство с ограничения от Регулаторния орган за пруденциален надзор и обяви, че приходите на Групата за 2023 г. са надхвърлили 2.2 милиарда долара с рекордни печалби преди данъци от 545 милиона долара.
Revolut има агресивни планове да продължи да увеличава своята клиентска база към 100 милиона, като същевременно пуска нови и иновативни услуги, за да стане изборът за основна банка за своите клиенти, казват от компанията.
В България това беше първата финансова институция, която стартира eSIM, за да помогне за предотвратяване на високите такси за роуминг на данни и добави RevPoints, първата общоевропейска програма за лоялност за дебитни карти, възнаграждаваща клиентите за ежедневните им разходи. Revolut също така представи Гъвкави парични фондове и подсили своите мерки за сигурност със Защита на състоянието, допълнителен биометричен слой за сигурност, защитаващ спестяванията и инвестициите на клиентите.