Samsung Galaxy S6 edge+ – кои са шестимата избрани в предизвикателството ни с Мтел
Ето че дойде време да обявим и кои са шестимата участници в предизвикателството ни с Мтел, посветено на Samsung Galaxy S6 edge+! Събирахме предположенията ви за това какво ще предлага евентуалният Galaxy S7 в продължение на седмица. А ето и 6-те идеи, които избрахме заедно с оператора...
На 22 септември приключихме със събирането на коментари и изчетохме всички малко над 500! УАУ!
Изключително щастлив съм от реакцията и готовността ви да се включите в малкото ни предизвикателство и бъдете сигурни, че не оставих нито един непрочетен коментар!
Избраните шестима (без някаква последователност) са: Максим Костадинов, Симеон Здравчев, Пенко Бързашки, Петко Куцаров, Иво Терзиев и Илиян Илиев.
Шестимата ще получат съобщение във Facebook и се надявам да не пропуснат шанса си, защото не са разбрали, че са избрани. А ето и личното предизвикателство…
Ще очакваме от всеки видео – може и селфи видео – в което да ни кажете с две думи кой смартфон използвате в момента и защо искате да го замените със Samsung Galaxy S6 edge+!
Клиповете трябва да бъдат с продължителност до минута и половина и ги очаквам през някоя от облачните услуги или такава за трансфер на по-големи файлове на имейл nixanbal@gmail.com. Очакваме да бъдат заснети и изпратени най-късно до 23:59 часа на 29 септември, вторник. След това, на 30 септември, шестте видеа ще бъдат публикувани едновременно във Facebook страницата на nixanbal.com. Там, като отделни постове, ще имат 48 часа, за да съберат реакциите на хората и да получат максимален брой харесвания.
На 2 октомври, в 22 часа, приключва предизвикателството ни и събралият най-много харесвания пост ще получи наградата на nixanbal.com и Мтел – смартфона, с който отразих IFA 2015 – Samsung Galaxy S6 edge+!