НачалоНовиниSamsung Galaxy S7 отново ще има и версия с извит дисплей

Samsung Galaxy S7 отново ще има и версия с извит дисплей

5196
Написана от  nixanbal 24 септември 2015
											
Samsung Galaxy S7 отново ще има и версия с извит дисплей

Следващият флагман на Samsung, очакваният Galaxy S7, отново ще се предлага в два варианта - стандартен и такъв с извит към двете страни на корпуса дисплей. Задаващата се премиера на Galaxy S7 edge беше потвърдена от SamMobile, които винаги имат точна предварителна информация за корейския производител, а ето и какво още знаем...

Galaxy S7 ще има и версия с edge дисплей, за която няма подробности, но да се надяваме, че Samsung ще направи извивките по-полезни и като функционалност на интерфейса, а не само като естетическо решение. 

За следващия топмодел източникът споделя още, че ще има издание с чипсет Exynos 8890, но също и такова със Snapdragon 820 на Qualcomm. Вече бяхме чули, че тестови бройки от последния са били изпратени на корейците и изглежда всичко върви по план. 

Новите модели S7 отново ще използват памет UFS 2.0, каквато има и S6, но има надежда, че този път ще има начин да бъде включен и microSD слот при тях. 

За камерата се говори, че Samsung тества различни варианти, включително модел с двойна камера и такъв с 20 МР ISOCELL камера. 

Първа среща с Nothing Phone (4a): младежки дизайн и малки, но ценни подобрения навсякъде

Ако не ни харесвате - OK. Но, ако търсите свеж и отличителен дизайн - ние сме хората. Често чуваме Карл…

Блог за телекомуникации и нови технологии; новини, ревюта и видео на български

Social buttons

facebook-footer 
twitter-footer
youtube-footer