Samsung поема част от телефонните сметки на новите собственици на Galaxy S6 в САЩ

Samsung стартира нова инициатива, с която ще се опита да привлече повече клиенти от конкуренцията към своите устройства. В САЩ корейците предлагат на закупилите някой от новите им топмодели Galaxy да поемат таксите за тях към оператора до края на годината. 

Офертата важи до 9-и октомври за моделите Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+ и Galaxy Note 5, а сумата, която Samsung могат да поемат, е до $120. На толкова най-много трябва да се равняват таксите към оператора с някой от изброените модели до края на 2015 г.

Успоредно с това, за всички възползвали се собственици на iPhone ще има ваучер от $100, който може да бъде използван за приложения и услуги в Google Play. 

Е, да се надяваме, че подобни оферти ще се появят някой ден и в България. 

Линкът е копиран