Спечелете Samsung Galaxy S6 edge+ във Facebook играта ни с Мтел
И така, започваме играта с Мтел, в която един от вас ще спечели моя Samsung Galaxy S6 edge+, с който пътувах до IFA 2015 в Берлин! Ето какво е условието за участие...
За да се включите за наградата, трябва да отговорите с коментар под този пост във Facebook страницата на nixanbal.com с вашето мнение, прогноза и надежда за това какво ще предлага следващият флагман на Samsung – предполагаемият Galaxy S7.
Бъдете оригинални и нестандартни в мисленето си, но и се придържайте към реалността – покажете, че мобилните комуникации са ваше хоби и можете да дадете ясна прогноза за предстоящото догодина… Телепортатор например би била твъъърде сай-фай идея на този етап.
След седмица, на 22 септември, с Мтел ще изберем 6 от най-вълнуващите прогнози и тези шестима души ще получат кратко лично предизвикателство. Очаквайте!