ТЕХНОЛОГИЧНИЯТ КЛУБ #54: Премиера на Realme 11 Pro+ 5G с 200 МР камера
Здравейте с 54 епизод на ТЕХНОЛОГИЧНИЯТ КЛУБ на nixanbal, който поставя фокуса върху Realme и най-новите смартфони, които се задават от тази компания към българския пазар. В студиото представяме няколко актуални устройства, вкючително току-що обявения бюджетен модел Realme C53 и 200-мегапикселовия Realme 11 Pro+ 5G.
Слушайте и като подкаст:
В този брой говорим за представянето на Realme на българския пазар в последната година, а и в последните месеци. Компанията е успявала да достигне до 7% дял, включително през миналия април, като заслугата е била на бюджетния модел Realme C55 с цена около 350 лв.
Показахме и какво идва като още по-достъпна версия – новият Realme C53, чиято цена ще бъде около 300 лв., щом се появи у нас след няколко седмици. Дизайнът му напомня iPhone, има голяма батерия с 33 W зареждане и 50 МР камера.
Акцентът и поводът да поканя Димитър Малчев от Realme България обаче беше серията Realme 11, която също дебютира преди дни в световен мащаб. По-конкретно моделът Realme 11 Pro+ 5G грабна вниманието ми, тъй като предлага 200 МР камера, много добър дисплей, солидна батерия със 100 W зареждане и 6-нм процесор на MediaTek, а цената му се очаква де бъде около 1000 лв.
Към края на разговора ще научите и кога се очаква у нас моделът Realme GT3 с 240-ватово зареждане.
Какво още обсъдихме – вижте във видеото или слушайте като подкаст от линковете по-горе.

